NavigationPredajňa kočíkov Bratislava

Milí terajší aj budúci rodičia,
radi Vás privítame v našej vzorkovej predajni v Bratislave, kde na Vás čakajú odborne zaškolené predavačky, ktoré Vám ochotne poradia vybrať to, čo je skutočne pre Vaše dieťatko najlepšie.

predajna kocikov v bratislavePredajňa by nemohla už vyše 20 rokov existovať bez vašej neustálej priazne.

viac ako 20 rokov vychádzajú zákazníci z tejto vzorkovej predajne von s pocitom, že si splnili ich vysnené túžby po kočíku či autosedačke alebo príslušentve. Splniť tieto túžby je možné len v prípade veľkého výberu sortimentu, ktorý u nás nájdete a ktorý je pripravený na predvedenie.

Zo sortimentu skúsime vyzdvihnúť pár značiek. Nájdete u nás celosvetovo známe luxusné kočíky a autosedačky Jané Barcelona s kompletným sortimentom výrobkov pre budúcu mamičku, jej dcérsku značku BeCool so zaujímavo dizajnovanými kočíkmi a spoľahlivými autosedačkami v ešte lepších cenách, ako aj vlastnú výrobu pod vlastnou značkou STEGGI, kočíky nemeckej značky ABC design, francúzske autosedačky Renolux, detský talianský nábytok L.ROSSI a mnoho ďalších značiek a výrobkov.

kde kupit kodik v bratislavePredajňa by nemohla už vyše 20 rokov existovať bez vašej neustálej priazne.

V dnešnej dobe nie je vôbec jednoduché zorientovať sa v rozmanitom sortimente rôznych výrobcov. Naši predavači sledujú túto neprehľadnú divočinu produktov za Vás a sú pripravení spraviť všetko preto, aby Vám čo najlepšie pomohli.

Pokračuj


Ako sa k nám dostanete?

Vchod do predajne je zo Starej Ivanskej cesty:

Pokiaľ pôjdete z mesta, tak najlepšei je ísť po Ivánskej ceste (smer letisko, autobus č.61). Pri budove IKEA (ktorá je po pravej strane) pred nadjazdom cez diaľnicu odbočiť vľavo na Pestovateľskú ulicu (odbočka na Scania, Peugeot). Potom asi po 100 m po hlavnej opäť vľavo na Starú Ivánsku.

Pokračuj


Akcie a novinky a celý sortiment

Všetky ďalšie informácie nájdete na našej stánke http://www.babyland.sk. Ďakujeme

Pokračuj