Lacný kočík pre dvojičky

 

 

Čakáte dvojičky? Tak potom určite premýšlate a zvažujete aký kočík si kúpiť. Či taký, čo má vaničky pod resp. za sebou, alebo taký, čo má vaničky vedľa seba. Podľa skúseností mamičiek, ktoré si už odkočíkovali dvojičky vyplýva, že kočík s vaničkami pod resp. za sebou je o niečo vhodnejší. Už len napríklad tým, že neriešite otázku, čo s deťmi, keď nevôjdete do dverí s bežnou šírkou, napr do výťahu. Nie každá z nás má také šťastie, že má na výber osobný aj nákladný výťah. Ďalšia veľká výhoda takého kočíka je napr. v tom, že ak potrebujete ísť niekam iba s jedným dieťaťom na konštrukciu nakliknete iba jednu vaničku a idete. Pri vaničkách pri sebe to samozrejme nejde. Ešte lepšie sú kočíky, kde je skĺbená funkcia vaničky a autosedačky, takzvané Matrixové vaničky. Či idete na prechádzku, alebo deti veziete v aute, vždy ich máte v jednej a tej istej vaničke. Tieto vaničky sú schválené aj na prevoz detí v aute, čiže bezpečnosť detí je zabezpečená. Výhoda týchto vaničiek je, že pri cestovaní odpadá ďalšia batožina, čiže nemusíte brať 2 x vaničky a 2 x autosedačky - korýtka, ale len 2x autovaničky Matrix. A viem ako je pri dvojičkách dôležité každé voľné miesto, keď treba zobrať ešte ďaľších 1000 drobností...

Našťastie, už je preč doba, keď kočík pre dvojičky bol veľký a neforemný. Dnes sa dá naozaj veľmi dobre vybrať a myslím, že každý si nájde kočík podľa vlastných predstáv a samozrejme podľa svojej aktuálnej finančnej situácie.

Veľmi dobré sú kočíky pre dvojičky od JANÉ, kde sú deti za sebou a majú práve tie výhodné vaničky Matrix 2 v 1. Ak budete mať šťastie, dajú sa kúpiť vo veľmi výhodnej cene  v akcii. Taktiež si mamičky chvália dvojičkové kočíky od ABC Designu, tu len treba myslieť na to, že si treba kúpiť vaničky a aj autosedačky - korýtka.

Páči sa Vám 3-kolka? Ako športový kočík pre dvojičky ho majú v BABYLANDE na Pestovatelskej 9...

 

TWINTWO + 2 x Matrix   JANE

 

 

< Spať na zaujímavosti