Predajňa kočíkov Bratislava

Milí terajší aj budúci rodičia,
radi Vás privítame v našej vzorkovej predajni v Bratislave, kde na Vás čakajú odborne zaškolený personál, ktorý Vám ochotne poradia vybrať to, čo je skutočne pre Vaše bábätko najlepšie.

takmer 30 rokov vychádzajú zákazníci z tejto vzorkovej predajne von s pocitom, že si splnili ich vysnené túžby po kočíku či autosedačke alebo príslušentve. Splniť tieto túžby je možné len v prípade veľkého výberu sortimentu, ktorý u nás nájdete a ktorý je pripravený na predvedenie.


Zo sortimentu skúsime vyzdvihnúť pár značiek. Nájdete u nás celosvetovo známe luxusné kočíky a autosedačky Jané Barcelona s kompletným sortimentom výrobkov pre budúcu mamičku, jej dcérsku značku BeCool so zaujímavo dizajnovanými kočíkmi a spoľahlivými autosedačkami v ešte lepších cenách, ako aj vlastnú výrobu pod vlastnou značkou STEGGI, kočíky nemeckej značky ABC design, francúzske autosedačky Renolux, detský talianský nábytok L.ROSSI a mnoho ďalších značiek a výrobkov.

Predajňa by nemohla už takmer 30 rokov existovať bez vašej neustálej priazne.


V dnešnej dobe nie je vôbec jednoduché zorientovať sa v rozmanitom sortimente rôznych výrobcov. Vzniká veľké množstvo imidžových značiek, ktoré po krátkom čase hneď zanikajú a je veľmi málo stabilných značiek, ktoré v tejto oblasti aj niečo dokázali vrámci dlhodobého vývoja. Naši predavači sledujú túto neprehľadnú situáciu na trhu za Vás a sú pripravení spraviť všetko preto, aby Vám čo najlepšie pomohli.

Pokračovať vo výbere tovaru


Ako sa k nám dostanete?

Vchod do predajne je zo Starej Ivanskej cesty 9:


Pokiaľ pôjdete z mesta, tak najlepšie je ísť po Ivánskej ceste (smer letisko, autobus č.61). Pri budove IKEA (ktorá je po pravej strane) pred nadjazdom cez diaľnicu odbočiť vľavo na Pestovateľskú ulicu. Potom asi po 100 m po hlavnej opäť vľavo na Starú Ivanskú cestu.

Môžete prísť aj po Galvániho ulici a odbočiť k predajni nábytku SIKO a ísť popri zbernom dvore OLO a následne pred križovatkou s Pestovateľskou nás už určite neprehiadnete.

Pokračovať vo výbere tovaru


  • Otváracie hodiny
  • Pondelok: 14.00 - 18.00
  • Utorok: 10.00 - 16.00
  • Streda: 14.00 - 18.00
  • Štvrtok: 10.00 - 16.00
  • Piatok: 14.00 - 18.00
  • Sobota: 10.00 - 18.00
  • Nedeľa: zatvorené

Adresa

BABYLAND, spol. s r.o.
Pestovateľská 9
vchod: Stará Ivanská cesta 9
821 04 Bratislava

tel.: 0905/ 404 494
02/ 4329 3911
02/ 4342 7646

e-mail: info@babyland.sk
odbyt@babyland.sk
babyland@babyland.sk


Odkazy