BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Kde v Bratislave dostanete kočíky a všetko ostatné pre bábätká?

BABYLAND, spol. s r.o., vchod Stará Ivanská cesta 9, 821 04 Bratislava,
tel.: 0905/404 494, 02/4329 3911, info@babyland.sk

Milí naši zákazníci, naša predajňa-showroom pre všetkých otvorená v pondelok, stredu a piatok 14:00-18:00, v utorok a štvrtok 10:00-16:00, v sobotu 10:00-14:00. Tovar si môžete pohodlne objednať aj cez internet, e-mailom, alebo telefonicky. Máme na sklade pripravenú väčšinu výrobkov k okamžitému odberu či zaslaniu, stačí skontrolovať dostupnosť kliknutím na obrázok. Bude vám doručený službou GLS - netreba nič platiť vopred, ale až pri prevzatí tovaru. Možnosť aj osobného vyzdvihnutia objednávky u nás, prípadne v dopredu dohodnutom termíne. Bezplatné voľné parkovanie, Stará Ivanská cesta je už úplne prejazdná v oboch smeroch :-) Radi Vám pomôžeme či poradíme ohľadom konkrétnej objednávky: tel. 0905 404 494, odbyt@babyland.sk