BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Prečo si objednať práve v BABYLANDe, keď e-shopov s kočíkmi a autosedačkami je veľmi veľa? A nielen na Slovensku...
Dôvodov je určite viacej:

...
Vlastná výroba

30 rokov každodenných skúseností s vlastnou výrobou, profesionalita pri posudzovaní výrobkov, zhotovenia a vhodnosti použitých materiálov pre tých najmenších.

...
Tovar na sklade

Väčšinu sortimentu sa snažíme mať k dispozícii na okamžité zaslanie do obchodov alebo priamo zákazníkovi, často už na druhý deň po objednávke. Alebo príďte k nám...

...
Veľkoobchod

Od roku 1991 nepretržité zásobovanie stoviek detských obchodov na Slovensku, z toho vyplývajúci dokonalý prehľad o trendoch v detskom sortimente.

...
Selekcia značiek

Náš sortiment tvoria výlučne značky, ktoré patria k lídrom v danej komodite a výrobky prešli naším dlhoročným testovaním kvality a použitej nadštandardnej technológie. Tovar nemáme iba nahodený na webe, denne s ním reálne pracujeme a dokonale ho poznáme.

...
Vhodný výber

Nie je jednoduché si správne vybrať. Ťažko však nájdete na Slovensku odborníkov, ktorí vedia o kočíkoch a autosedačkách viacej a radi vám pomôžeme sa zorientovať v problematike bezpečnosti detí, aj príslušných bezpečnostných noriem a smerníc (napr. ECE R44 či R129 pre autosedačky).

...
Ucelený sortiment

Vieme poskytnúť budúcej mamičke kompletnú výbavu v garantovanej kvalite tak, aby výrobky navzájom ladili a súčasne pôsobili moderne v detskej izbe.

...
Technický vývoj

Posúdenie technických riešení pri kočíkoch a autosedačkách, ktoré majú zásadný vplyv na ich funkcie pri každodennom používaní, vyžaduje vzdelanie a dlhoročnú prax.

...
Zrozumiteľné návody

Každý výrobok má naše vlastné preklady do slovenčiny s použitím vhodnej terminológie a sú doplnené bezpečnostnými upozorneniami vyžadovanými pre daný druh.

...
Garantovaná kvalita

Ako zmluvný distribútor dodávame tovar priamo od výrobcu a obsah zásielok pred expedíciou je skontrolovaný - naši zákazníci majú istotu kompletného a nepoužitého tovaru.

...
Servis výrobkov

Kvalitný záručný a dlhodobý pozáručný servis na nami predané výrobky je u nás samozrejmosťou na predané výrobky a poskytujeme ho priamo v našej spoločnosti.