BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.


jane1932

- 1930 -

Takto začínala história značky JANÉ v 30-tych rokoch minulého storočia - prvé kočíky tejto značky vyzerali síce jednoducho, ale na vtedajšie pomery to boli veľmi kvalitné kočíky.

jane2010

- 2010 -

A takto vyzeral napríklad legendárny JANÉ Slalom, ktorý po 80 rokoch neustáleho vývoja už značne predbehol svetovú konkurenciu vo viacerých smeroch.História značky JANÉ, ktorá v oblasti kočíkov a autosedačiek ohúrila celý svet.


jane1930
jane1960
jane1970
jane1990
jane2000
jane2010


Jané je celosvetovo uznávaná značka, ktorá budí rešpekt v najvyspelejších krajinách sveta. Luxusné produkty firmy Jané sú určené pre výnimočných ľudí, ktorí nehľadajú kompromisy v komforte a bezpečnosti svojich detí. Sídli v Barcelóne a svoje výrobky distribuuje prakticky po celom svete..

takmer 90 rokov skúseností sa podpísalo nielen na terajšej najkvalitnejšej produkcii, ale zohralo dôležitú úlohu v rôznych etapách svetového vývoja kočíkov a autosedačiek.

Spoločnosť bola založená malou pracovnou dielňou v roku 1932 pánom Manuelom Jané. Prvý kočík Jané vyrobil pán Jané pre svoje vlastné bábätko. Pán Jané nečakal, že obdrží toľko kladných ohlasov a zanedlho ho ľudia sami začali žiadať o vyrobenie viacerých exemplárov. Od doby, kedy sa pán Jané začal plne venovať výskumu a vývoju stále viac a viac komfortných a bezpečných produktoch, stále si ponechal štandard kvality, z ktorého začínal. Dnes Jané distribuuje svoje produkty na všetkých kontinentoch sveta a rozhodujúcim spôsobom ovplyvňuje vývoj svetového trhu. Ale vráťme sa na začiatok 30-rokov minulého storočia:

jane1930
jane1930
jane1940


Po druhej svetovej vojne vývoj značne zmenil vzhľad kočíkov, došlo k podstatnému zvýšeniu podvozkov a zväčšeniu priemeru kolies:

jane1950
jane1950
jane1950


80-te a 90-te roky minulého storočia v znamení celosvetovej industralizácie a technického vývoja, kočíky sa začali vyrábať vo veľkých sériách a dizajnovať za pomoci počítačov:

jane1980
jane1980
jane1980


Do konca minulého storočia značka JANÉ predstavila okrem prvých dvojkombinácií hlbokého a športového kočíka aj plnohodnotné kočíky, ktorých konštrukcia sa skladala iba na rozmer vaku golfových palíc, alebo pripevnenie autosedačky na kočík vrámci setu, čo sa dnes zdá často ako samozrejmosť.

jane1990
jane1990
jane2000


Nové milénium bolo v znamení dosiahnutia maximálnej bezpečností detí. JANÉ investovala značné prostriedky na dosiahnutie bezpečnejších autosedačiek, ako ponúkal súčasný trh. Vytvorila vlasté crash-centrum na vykonávanie kompletných bariérových skúšok a tak autosedačky začali byť oveľa prísnejšie testované, nad rámec spĺňajú všetky striktné homologizácie v rámci celej Európskej únie.

jane2000
jane2000
jane2000


V minulom desaťročí Jané pokračuje špičkovými novými modelmi Rider, Crosswalk, Trider, Muum, Epic až po súčasné najnovšie modely Rocket, Kawai a Crosslight. Ponuka obsahuje celú škálu od ľahúčkych mestských kočíkov až po terénne kočíky s nezávislým odpružením obidvoch zadných poloosí a ďalšími inováciami, ktorými výrazne predbiehajú iné konkurenčné značky.

jane2020
jane2020
jane2020


Dizajn kočíkov a autosedačiek prispel k dosiahnutiu poďakovaní od rodičov, množstvo ocenení špecializovaných časopisov a spotrebiteľských asociácií. Jané spolupracuje s pediatrami na čo najvhodnejšej ergonómii a pohodlí pre babätko a stále pokračuje vo výskume detských vaničiek, detských ohrádok a detských fľašiek. Pritom Jané stále razí rovnakú pozitívnu cestu, aká je pri kočíkoch a autosedačkách.

janeo cenenia


Pokračovať vo výbere tovaru