BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Detské autosedačkyDetská autosedačka sa stala nevyhnutnou súčasťou detskej výbavy. Autosedačky sú rozdelené na jednotlivé kategórie podľa váhy a výšky dieťaťa. Už z pôrodnice si rodičia odnášajú bábätko v autosedačke pre najmenšie bábätká. Pre najmenšie bábätká je väčšinou autosedačka súčasťou 3 kombinovaného kočíka, tzv. korýtko alebo vajíčko. Okolo roka dieťatko prechádza do autosedačky pre väčšie deti. Tu opäť majú rodičia na výber z niekoľkých typov autosedačiek. Autosedačku však bude dieťa potrebovať až do výšky 150 cm.

Všetky kolekcie v kategórii: Autosedačky