BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Autovaničky a autosedačky pre deti od narodenia do 13kg (kategória 40 - 83cm podľa výšky dieťaťa)Poradíme vám, ako si vybrať tú správnu autosedačku pre vaše dieťa. Ako prvá autosedačka, s ktorou pôjdete z pôrodnice je autosedačka pre najmenšie deti, tzv. korýtko, či vajíčko. Táto autosedačka je určená pre deti od narodenia do 13 kg, alebo do 84 cm. Táto autosedačka sa dá nakliknúť aj na konštrukciu kočíka.


Všetky kolekcie v kategórii: Autovaničky a autosedačky pre deti od narodenia do 13kg (kategória 40 - 83cm podľa výšky dieťaťa)