BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Detské kočíkyMá sa vám narodiť bábätko? Radi vám pomôžeme pri výbere kvalitného a moderného kočíka. Na sklade máme kočíky v rôznych cenových reláciách, kočíky moderné, kočíky štýlové, kočíky hlboké, kočíky kombinované, kočíky športové ale aj golfový kočík a to v tých najlepších cenách. Kočíky sú navrhnuté podľa najnovších módnych trendov tak, aby boli pre dieťatko pohodlné a zároveň praktické pre rodičov. Nami ponúkané kočíky sú z kvalitných, inovatívnych materiálov, ktoré sú odolné voči prefúkaniu, sú vodeodolné a majú ochrannú vrstvu proti slnečnému žiareniu UV 50+. Na výber máte hneď niekoľko variantov vaničiek a niekoľko variantov podvozkov, ktoré sa veľmi jednoducho skladajú a zaberú málo miesta.

Všetky kolekcie v kategórii: Kočíky