BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Kočíky do lietadlaLetíte s malým bábätkom na dovolenku a nechcete brať veľký kočík? Máme pre vás ideálne riešenie. Kočíky, ktoré boli nadizajnové a skonštruované tak, aby ste si ich mohli zobrať ako batožinu aj na palubu lietadla. Kočíky sú veľmi ľahké, skladné, ani neviete, že ich máte so sebou a bábätku zabezpečíte ten najvyšší komfort. V prípade, že máte veľmi malé bábätko - odporúčame vám kúpiť si do kočíka aj taškovú vaničku, v ktorej môžete prevážať bábätku od narodenia.


Všetky kolekcie v kategórii: Kočíky do lietadla