BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Výpredaj - OUTLETMilí rodičia, ak čakáte bábätko a máte práve vietor v peňaženke, ste na správnej stránke. V našom oddelení zliav nájdete vynikajúce nové kočíky za veľmi výhodné ceny. U nás na kočíky nečakáte, modely, ktoré máme zlacnené máme priamo k odberu, alebo ich vieme zaslať službou GLS. Môžete si vybrať 3 kombinácie, 2 kombinácie, hlboký alebo športový kočík, všetko podľa vášho zváženia. Na výber máme dostatok farebných kombinácii, takže nie je problém si vybrať pekný kočík pre dievčatko, alebo pre chlapčeka, alebo nejakú inú peknú neutrálnu farbu. Tak a už len stačí si niečo pekné vybrať...


Všetky kolekcie v kategórii: Výpredaj - OUTLET


Výhodne
-20%
Výhodne
-23%
Výhodne
-30%
Výhodne
-30%
Výhodne
-30%
Výhodne
-50%
Výhodne
-30%
Akcia do
31.07.2024
-50%

ABC Design AVUS

459.90 367.90 €
Výhodne
-20%
Výhodne
-20%
Výhodne
-30%
Výhodne
-30%