BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Kočíky s vaničkou schválenou priamo do autaIdeálne riešenie pre rodičov, ktorí veľa a často cestujú a svoje cesty budú absolvovať so svojím bábätkom. Alebo pre rodičov, ktorí často cestujú s bábätkom viac ako 1 a 1/2 hodiny. Prečo? Preto lebo bábätko by v klasickej autosedačke nemalo zostať dlhšie ako 1 a 1/2 hodiny. Po tomto čase treba, podľa pediatrov, vybrať bábätko z autosedačky, nechať bábätko predýchať a potom opäť vložiť do autosedačky a pokračovať v ceste. Toto upozornenie pediatrov neplatí pri autovaničku Matrix Light 2, kedy bábätko počas prvých mesiacov života, kedy je najzraniteľnejšie, môže cestovať v tejto bezpečnej autovaničke v polohe ležmo. Neskôr, keď je dieťatko väčšie, sa autovanička vypolohuje do sedu a dieťatko sa v nej preváža v aute v polohe protismere jazdy.


Všetky kolekcie v kategórii: Kočíky s vaničkou schválenou priamo do auta


Výhodne
-10%
Výhodne
-20%
Výhodne
-10%
Výhodne
-10%
Výhodne
-11%
Výhodne
-10%
Akcia do
28.04.2024
-20%
Akcia do
28.04.2024
-20%
Výhodne
-23%
Výhodne
-20%
Výhodne
-50%