BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Hlboké kočíkyMá sa vám narodiť bábätko na jeseň, alebo v zime? Tak potom dobrou voľbou pre vás je hlboký kočík. Hlboké kočíky sú na jesenné a zimné dni ako stvorené. Sú navrhnuté podľa najnovších módnych trendov tak, aby boli pre dieťatko, ktoré je zabalené do fusaku pohodlné a zároveň praktické pre rodičov. Nami ponúkané hlboké kočíky sú z kvalitných, inovatívnych materiálov, ktoré sú odolné voči prefúkaniu, sú vodeodolné a majú ochrannú vrstvu proti slnečnému žiareniu UV 50+. Počas prechádzky aj za horšieho počasia tak bude vaše bábätko v hlbokom kočíku dostatočne chránené strieškou a krytom na vaničke a spoločne sa budete môcť tešiť pekným vychádzkam za každého počasia. Na výber máte hneď niekoľko variantov vaničiek a niekoľko variantov podvozkov, ktoré sa veľmi jednoducho skladajú a zaberú málo miesta.


Všetky kolekcie v kategórii: Hlboké kočíky