BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Športové kočíkyVybrať ten správny športový kočík je celé umenie. V športovom kočíku sa dieťatko vozí podstatne dlhšie ako vo vaničke, preto správny výber športového kočíka z dlhodobého hladiska veľmi oceníte. Ak cestujete často lietadlom, budete mať na športový kočík zrejme iné nároky, ako rodičia, ktorí strávia veľa času v prírode, alebo ako rodičia, ktorí preferujú skôr mestské prostredie nákupných centier. Potrebujete ten pravý športový kočík práve pre vás, ktorý by spĺňal vaše predstavy ohľadom trávenia voľného času s vaším bábätkom. Či už hľadáte kočík do lietadla, alebo do prírody, športový kočík, ktorý nie je len pekný ale je aj praktický, trvácny a ktorý zdolá aj náročnejší terén máme pre vás dobrú správu! V našej sekcii športových kočíkov nájdete presne to, čo hľadáte. U nás sa dajú vybrať športové kočíky s možnosťou polohovania chrbtovej opierky až do ľahu, alebo francúzsky spôsob polohovania chrtovej opierky, s väčšími alebo s menšími kolieskami. Môžete ich taktiež vylepšiť doplnkami od výmyslu sveta, či už pôjde o fusaky, tašky, slnečníky, igelitové kryty alebo clony. V tejto sekcii si môžete vybrať športový kočík podľa svojho gusta. V ponuke máme rozličné farby a elegantné prevedenia, najnovšie svetové dizajny, najnovšie materiály šetrné k prírode.


Všetky kolekcie v kategórii: Športové kočíky