BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Autosedačky pre deti od narodenia do cca 12 rokov (kategória 40 - 150cm podľa výšky dieťaťa)Predstavujeme vám novú generáciu autosedačiek, ktoré sú navrhnuté tak, aby garantovali maximálnu bezpečnosť pre dieťatko v aute pre každý vek dieťaťa. Naše špičkové detské autosedačky sú navrhnuté pre malých pasažierov od narodenia (od 40 cm) až 150 cm. Sme presvedčení, že bezpečnosť a komfort sú kľúčové a naše autosedačky to poskytujú s maximálnou starostlivosťou. Zabezpečte bezpečnosť a pohodlie vašich najmenších cestovateľov s našimi kvalitnými autosedačkami! Naša široká ponuka vám umožní nájsť ideálnu autosedačku pre vášho malého cestovateľa. Sme hrdí na naše bezpečné a pohodlné autosedačky, ktoré spĺňajú najvyššie normy a poskytnú vám aj vášmu dieťaťu pohodlie a pokoj počas každej jazdy.


Všetky kolekcie v kategórii: Autosedačky pre deti od narodenia do cca 12 rokov (kategória 40 - 150cm podľa výšky dieťaťa)