BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Deka hracia s redukciou JANE

Darčeky pre deti k Vianociam

Vianoce sa blížia a ak ešte nemáte darček, prinášame vám zopár skvelých tipov.

Pre malé bábätká sú ideálne takzvané hracie deky. Hracie deky sú veľmi obľúbené medzi mamičkami a aj malé deti ich milujú. Sú dôkladne premyslené, aby rozvíjali motorické schopnosti detí a povzbudzujú deti k pohybom, keď ich niečo zaujme a chcú sa natiahnuť za nejakou hračkou.

Hracie deky sú krásne, farebné, majú krásne farebné hračky, zrkadielka, ktoré sú pre deti bezpečné, niektoré hracie deky sú aj so zvukom, alebo s hracím kolotočom. Hracie deky pomáhajú detičkám spoznávať svet okolo seba. Či už kúpite štvorcovú, alebo guľatú, váš drobec sa náramne zabaví.


Hracie deky

Deka hracia CIRCUS JANE

Niektoré detičky po narodení potrebujú pocit istoty a bezpečia, ktorý si pamätajú z bruška. Existujú hracie kedy, ktoré sa dajú zmenšiť tým, že sa bočné okraje vyzvihnú hore a celá takáto zmenšená hracia deka sa dá vložiť do postieľky. Niektoré detičky v takejto hracej deke oveľa ľahšie zaspávajú, ako v postieľke.

Takúto hraciu deku neskôr rozložíte a dieťatko v nej veselo môže skúmať svet okolo seba aj keď bude staršie.

Deka hracia s redukciou JANE

Ďalšia z možností sú hracie deky aj s kolotočom. Po bokoch sú farebné hračky, ktoré stimulujú bábätko, aby sa za hračkami naťahovalo. Môžete mu pustiť kolotoč s hračkami, kde sú pripevnené farebné zvieratká. O zábavu bude mať bábätko postarané. Deka je veľmi pohodlná, mäkkučká a ked’ bábätko premohne únava, kľudne si v nej môže aj pospinkať.

Deka hracia s kolotočom

Pokračovať na hlavnú stranku