BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Autosedačka be cool APOLLO Plus


Prečo sú autosedačky BE COOL bezpečné

Prečo by ste si mali vybrať práve značku BE COOL, keď sú na trhu desiatky iných značiek? A mnohé z nich sa predávajú častejšie, majú ich vaši známi a doporučujú ich asi aj vám. Odpoveď je jednoduchá - lebo výrobca JANE GROUP má k dispozícii vlastné skúšobné zariadenie na crash-testy.
Na rozdiel od väčšiny ostatných výrobcov, ktorí sú odkázaní iba na finálne schvaľovacie procesy, si môže dennodenne otestovať čokoľvek, čo by mohlo vplývať na bezpečnosť autosedačky a tak zbierať počas posledných 20 rokov nenahraditeľné skúsenosti v tejto oblasti.

JaneCrashTest


Bezpečnosť ako hlavné kritérium

Každý rodič chce, aby bolo jeho dieťa v aute maximálne chránené. Je to úplne prirodzená požiadavka - ibaže ako to má rodič rozpoznať, že práve túto autosedačku si má kúpiť?... Je to rovnako ťažké, ako zistiť, či je potravina za dvojnásobnú cenu skutočne BIO, alebo nie.

Môže sa riadiť reklamou, ale ako zaručí reklama bezpečnosť?

Môže sa riadiť spotrebiteľskými testami, ale akú majú jednorázové spotrebiteľské testy desiatok autosedačiek výpovednú hodnotu - už len oproti finálnym schvaľovaniam celých sérií jedného typu v akreditovaných skúšobniach pri udeľovaní certifikátu pre konkrétny typ autosedačky?

Naviac spotrebiteľské testy zahŕňajú množstvo subjektívnych hodnotení, taktiež pri inštalácii autosedačky zásadne vplývajú na výsledky aj tie najmenšie rozdiely pri montáži, ktoré sa nemusia presne zhodovať s tou odporúčanou výrobcom. Potom niektoré výsledky sú úplne v protiklade s homologizačnými skúškami a výsledkom je iba ďalšie zneistenie zákazníka, ktorý už nevie, čomu má veriť...

Preto je dobré zachovať si zdravý úsudok.

Áno, iba odborný homologizačný proces v certifikovanej skúšobni môže zodpovedne stanoviť, či autosedačka spĺňa bezpečnostné požiadavky ochrany pre dieťa, alebo nie. A práve takéto zariadania vlastní aj výrobca JANE GROUP a môže tak svoj vývoj aj produkciu neustále testovať aj z hľadiska bezpečnosti. Samozrejme pritom ešte prebehne aj oficiálna homologizácia v nezávislej skúšobni.
Preto keď si kúpite autosedačku BE COOL, tak viete, že sa z hľadiska bezpečnosti nič nezanedbalo, ale práve naopak.
A poteší aj celkom rozumná cena...

Autosedačka be cool ZEUS

Pokračovať na hlavnú stranku