BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Čo kúpiť deťom pod stromček


Čo kúpiť deťom pod stromček

Opäť prichádzajú Vianoce a veľa starých rodičov, ale aj kamarátov rodičov malých detí trápi otázka čo dať malým deťom pod stromček. Ak to váš rozpočet dovolí a plánujete za darček utratiť 40 - 50 EUR, máme pre vás skvelý tip na darček, ktorý potrebuje, alebo bude potrebovať každé dieťatko, ktoré prestane cikať do plienok.


Každé dieťa bude musieť postupne prechádzať z nočníka na WC

Tým skvelým darčekom je nočník. Ale nie taký jednoduchý za 2,50 EUR, ktorý si môžete kúpiť v každom obchode, ale nočník 3v1, prípadne nočník s redukciou, alebo špeciálny nočník so zvukom splachovania.

Nočník 3v1 je naozaj veľmi praktický darček, lebo z neho postupne dieťatko využije všetky časti. Najprv bude používať klasický nočník, ktorý má neskutočne mäkkučkú a príjemnú sedaciu časť. Ak sa vyciká do nočníka, odmenou mu bude hudba.

Ak bude dieťatko väčšie a už nebude cikať do nočníka, dá sa mäkkučká časť nočníka použiť ako redukcia na toaletu a nočník sa dá použiť ako schodík napríklad k umývadlu. Všetky časti sú veľmi hygienické a dajú sa veľmi jednoducho rozobrať a umyť.

Nočník, WC adaptér, schodík 3v1 JANE


Ďalší nočník, ktorý je veľmi zaujímavý je nočník v tvare dospeláckej toalety. Po vycikaní zaznie zvuk, ako ked’ sa splachuje dospelácka toaleta. Na boku nočníka je tyčka na rolku toaletného papiera.

Tento nočník je naozaj veľmi zaujímavý a určite osloví malé deti, ktoré sa chcú podobať na rodičov a robiť veci ako robia rodičia.

WC tréningové so zvukom splachovania JANE


Posledný nočník, ktorý vám chceme predstaviť je opäť 2v1. Je to nočník a redukcia na dospelácku toaletu.

Zaujímavý a pohodlný tvar nočníka si deti veľmi rýchlo obľúbia a s nočníkom sa veľmi rýchlo skamarátia.

Nočník a redukcia na WC JANE


Všetky nočníky sú balené v pekných darčekových krabiciach a či sa rozhodnete ich kúpiť pod stromček, kamarátke ako darček vždy urobia, hlavne deťom, veľkú radosť.

Prechod z plienok na šerblík nie je vždy jednoduchý, ale s týmito nočníkmi bude prechod z plienok formou hry a deti sa veľmi rýchlo naučia pýtať sa na šerblík. Jednoducho ich to bude baviť a o to nám ide.

Pokračovať na hlavnú stranku