BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Malé darčeky do 30 EUR

Malé darčeky do 30 EUR

Či už chcete obdarovať kamarátku, manželku, dcéru, alebo nevestu máme pre vás skvelé tipy na darčeky do 30 EUR.

Darček, ktorý sa zíde každej mamičke, je praktický a ktorý poteší je zimný rukávnik na kočík. Rukávik je univerzálny a dá sa dať na rúčku každého kočíka. Maminky ho ocenia v zime pri prechádzkach, kedy sú ruky vystavené dlhú dobu chladu a vetru.

Rukávnik na rúčku kočíka

Rukávnik nie len dobre vypadá, ale je zároveň aj módny doplnok ku kočíku. Je mäkkučký, teplučký a príjemný na dotyk. Veľmi jednoducho sa pripne na rúčku kočíka a takto pripnutý môže zostať počas celej doby používania. Dá sa vybrať v rôznych farebných kombináciách tak, aby ladil s farbou kočíka.


Rukávnik JANE na rúčku kočíka

Mušelínová šatka

Radosť mamičkám urobíte aj s krásnou mušelínovou šatkou. Bambusová mušelínová šatka je viacúčelová a využije ju každá mamička malého dieťatka. Je vyrobená z prírodného materiálu a to z bambusovej tkaniny.

Môže ju mamička používať na prikrytie bábätka, ak dojčí a potrebuje súkromie, alebo ako ochranu pred slniečkom alebo vetrom.

Mušelínová šatka JANE

Skladacia taška

Ďalší darček, ktorý by mohol potešiť je originálna skladacia eko taška, ktorá sa dá pomocou suchého zipsu pripevniť aj na rúčku kočíka. Taška sa veľmi dobre udržuje, je skladná, ako poskladaná nezaberie veľa miesta a mamička má stále zo sebou ešte jednu, záložnú tašku..

Skladacia taška

Háčikový držiak na tašku

Síce drobný darček, ale o to možno viac poteší a hlavne uľahčí život mamičke. Háčikový držiak na tašky umožní rýchle zavesenie alebo zvesenie tašky z rúčky kočíka bez nutnosti zapínania.

Háčikový držiak

Organizér na umyté fľašky a cumlíky

Pekný a praktický darček pre mamičku je aj organizér, kde si môže dať umyté fľašky a cumlíky. Tieto drobnosti nezavadzajú na kuchyňskej doske, sú vždy po ruke a čisté.

Organizér na umyté fľašky a cumlíky

ohrievač fľiaš do auta

Mamičky, ktoré veľa cestujú so svojím bábätkom by ocenili aj tento praktický darček - ohrievač fľiaš v aute. Nezaberá miesto a jednoducho sa pripevní na fľašku a do zdierky na napájanie v aute. Ohrievač fľaše do auta JANE

Popruh na dieťa

Pre mamičky, ktorým bábätko začína chodiť je neoceniteľný pomocník tento Postroj s vodidlom pre dieťa. Dieťa má dostatok voľnosti pre samostatné chodenie, ale aj zaistenú patričnú bezpečnosť pri strate rovnováhy.

Postroj s vodidlom JANE

Sterilizátor na cumlíky

Taktiež aj tento sterilizátor na cumlíky môže byť drobným, ale veľmi pekným darčekom. Najmä v časoch, kedy hygiéna je na prvom mieste, sa určite zíde v každej domácnosti s malým bábätkom.

Sterilizátor na cumle JANE Sterilizátor JANE do mikrovlnnej rúry

Či už podarujete to, alebo ono, prajeme Vám, aby vaše darčeky boli prijaté s láskou a s vďakou.

Pokračovať na hlavnú stranku