BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Porovnanie terénnych kočíkov


Porovnávame terénne kočíky pre novorodencov


Chcete začať chodiť do prírody s dieťatkom hneď od prvých dní? Nájsť plnohodnotnú crossovú 3-kombináciu vôbec nie je jednoduché a nie každý výrobca si na takúto výzvu vôbec trúfne. Nejde iba o rozdiely v dizajne, ktorými sa líši väčšina kočíkov, ale o skutočnú funkčnosť v teréne, keď sa dieťa vezie vo vaničke, autosedačke, alebo v športovej sedačke.

Konštrukcia musí dokonale spĺňať nároky pre hlboký kočík - teda dostatočnú výšku vaničky kvôli pohodlnému vkladaniu alebo vyberaniu dieťaťa, dostatočnú dĺžku a priestor v nej, skladnosť vaničky, prístup cez zips zo všetkých strán, jej pohodlný prenos, vetranie, atď.

Konštrukcia by tiež mala umožniť pripevnenie kvalitného vajíčka, ktoré určite nebudeme chcieť nosiť aj s dieťaťom v rukách. Nasadenie býva možné aj cez adaptéry, no z praktických dôvodov je nepomerne jednoduchší bezadaptérový systém s priamym nakliknutím, ktoré ušetrí množstvo ďalších nutných úkonov pri každom pripojení a odpojení. Zmena uhla pre najmenšie bábätká je tiež dôležitým ergonomickým prvkom.

Športová časť tvorí vždy podstatnú časť kočíka - v protismere jazdy musí poskytnúť ležiacu polohu a priestor pre 7 mesačné dieťaťko. Neskoršie v smere jazdy zasa vytvoriť s podvozkom ľahko manévrovateľnú buginu, ale dostatočne priestornú pre väčšie dieťa. Veľa rodičov na to zabúda pri kúpe hlbokého kočíka a potom až po kúpe ďalšej buginy si uvedomí, že s jednoduchou konštrukciou alebo s malými kolesami sa v skutočnej prírode ďaleko nedostanú. Taktiež pri celodennom výlete si aj chodiace dieťa bude chcieť na nejaký čas oddýchnuť, prípadne pospať - a na to mu musí športová časť poskytnúť pohodlie a dostatok priestoru.

Je tu však množstvo ďalších, najmä estetických prvkov, o ktorých sa môžete rozhodnúť na základe individuálnych potrieb. Preto vám predstavujeme 2 špičkové crossové kočíky, každý v samostatnom videu. Obidva kočíky spĺňajú všetky uvedené požiadavky, ale líšia sa množstvom ďalších vlastností, o ktorých si môžete v krátkom čase urobiť dokonalý prehľad. Veríme, že vám tak pomôžeme sa správne rozhodnúť, aby ste mohli stráviť s dieťaťom čo najviac času v zdravom a upokojujúcom prostredí.


Prečo si kúpiť práve CROSSLIGHT?


Farby kočíka CROSSLIGHT si môžete pozrieť a aj hneď objednať tu.


Prečo si kúpiť práve CROSSWALK?


Farby kočíka CROSSWALK si môžete pozrieť a aj hneď objednať tu.


Pokračovať na hlavnú stranku