BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Teplúčky vak či zavinovačka?

Teplúčky vak či zavinovačka?

Mamičky, ktorým sa narodí bábätko na jeseň sa môžu tešiť na tento nádherný, praktický, mäkkučký a teplučký vak s nožičkami pre detičky od narodenia do 6 mesiacov. Tento vak je bezpochyby nevyhnutnou súčasťou šatníka novorodenca. Bábätko sa do neho zavinie a je mu v ňom veľmi príjemne. Vo vnútri vaku je mäkká fleecová látka a super mäkká bavlna je na vonkajšej strane. Vak je univerzálny, môžete ho používať v autosedačke, v kočíku, v postieľke, v hojdacej sieti alebo keď bábätko nosíte v náručí.

Pokračovať na hlavnú stranku

s