BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Akú si vybrať vaničku na kúpanie?

Akú si vybrať vaničku na kúpanie?

Akú vaničku si zvoliť? Vaničky sa používajú väčšinou na prvé mesiace, ked' dieťatko nevie ešte sedieť, alebo chodiť.

Na výber sú dva typy vaničiek. Klasické dlhé vaničky, alebo kratšie vaničky, ktoré sú prispôsobené veku dieťatka. Dieťatko v týchto vaničkách môže buď ležať, alebo ak je už väčšie tak sedieť. Na sú špeciálne tvarované obidva konce vaničky: jedna má integrovanú podložku na ležanie pre najmenšie bábätká (takže ju nepreba kupovať a po kúpaní nechávať sušiť), druhá strana má tvar pre pohodlné sadnutie si (keď už dieťa vie samo sedieť).

Kratšie vaničky sa dajú veľmi ľahko prenášať tam, kde ich práve potrebujete, môžu byť umiestnené na stojane, alebo v prebaľovacom pulte. Majú aj odtokový ventil, aby voda z vaničky pohodlne vytiekla - napr. do bidetu, WC, alebo aj jednoducho do vedra, keď nekúpeme v miestnosti s odtokovým ventilom. Je to nepomerne pohodlnejšie, ako manipulovať s celou vaničkou pri vylievaní vody a šetrí vám to chrbát, rovnako ako možnosť byť vzpriamenej polohe pri kúpaní, keď používate stojan.

Stojan býva skladací, takže sa dá jednoducho sklopiť a zasunúť pod posteľ, či za skriňu. Keďže kúpanie patrí ku každodenným rituálom, je ho dobré mať vždy po ruke. Pretože aj keď existuje množstvo prípravkov na podráždenú detskú pokožku, pravidelná hygiéna je ten najzdravší spôsob starostlivosti o ňu... :-)

Pokračovať na hlavnú stranku