BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Jednoduchá objednávka kočíka


Vedeli ste?

...že pokiaľ si u nás vyberiete kočík a máte ešte trochu času, alebo prerábate detskú izbu, si môžete nechať kočík u nás až do pôrodu? A to bez poplatkov, originál zabalený v krabici :-) A dokonca stačí zaplatiť iba 50% z ceny kočíka a zvyšok doplatiť až si pre kočík prídete :-) Super, že?


Úplne jednoduchá objednávka kočíka

Stačí si vybrať typ konštrukcie, výbavu (športový, 2-kominácia, 3-kombinácia) a farebné prevedenie, teda kód kočíka + kód farby a zálohu môžete zaplatiť u nás, alebo aj cez faktúru zaslanou e-mailom. Vždy vás budeme informovať, od kedy je kočík už u nás fyzicky prítomný a potom je už na vás, kedy sa rozhodnete kočík vyzdvihnúť, alebo aj zaslať kuriérom.

Je pravda, že veľa rodičom si príde hneď po našom telefonáte. Ale sú mnohí, ktorí túto možnosť uvítajú, aby im kočík niekde zbytočne neprekážal (napr. keď si zariaďujú detskú izbu a pod.), alebo si prídu pre kočík aj až tesne pred pôrodom. Vo všetkých prípadoch je to však iba na vašom slobodnom rozhodnutí, ako vám to najlepšie vyhovuje.

Pokračovať na hlavnú stranku