BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Vytvorenie účtu zákazníka

Máte už u nás vytvorený účet a vyplnili ste už tento formulár?
Ak áno, tak už len pokračujte zadaním prihlasovacieho mena (e-mail) a hesla v hornej lište kliknutím na Prihlásenie.
Ak nie, stačí zadať do tohto formulára e-mail a vlasné heslo a hneď potom budete môcť vkladať výrobky do svojho vlastného košíka. Ďakujeme.

* Ak ste zabudli heslo pre svoj e-mail a nedá sa znova použiť pre registráciu - nemusíte čakať s objednávkou. Jednoducho sa zaregistrujte s pomocným e-mailom (napr. na začiatok vášho e-mailu pridajte písmeno "x" naviac), prihláste sa, vypíšte správne všetky údaje objednávky a do Správy od zákazníka napíšte "Zašlite zabudnuté heslo" a váš správny e-mail, na ktorý vám pošleme nielen potvrdenie objednávky, ale aj zabudnuté heslo.