BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Kombinované kočíky s vyberateľnou taškou pre dieťaS kombinovaným kočíkom ušetríte priestor aj peniaze. Navyše celý takýto kombinovaný kočík budete mať pekne celý farebne zladený. Najskôr budete mať kočík pre novonarodené bábätko a o pól roka ho využijete ako kočík pre dieťatko, ktoré už vie sedieť. Kombinovaný kočík je jednoducho veľmi univerzálny a praktický. Pre bábätko sa v prvých mesiacoch využíva z kombinovaného kočíka prenosná taška, ktorá v prvých mesiacoch nahradí klasickú vaničku kočíka. Je veľmi praktická pri prenášaní bábätka z bytu napr. do kočikárne. Ak bábätko z tašky vyrastie, odložíte ju a budete používať športovú časť, ktorá sa dá vždy pri tomto type kočíka polohovať až do ľahu.


Všetky kolekcie v kategórii: Kombinované kočíky s vyberateľnou taškou pre dieťa


ABC Design AVUS

459.90 367.90 €
Výhodne
-20%
Výhodne
-30%
Výhodne
-25%
Výhodne
-30%
Výhodne
-35%