BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Autosedačky pre deti od narodenia do cca 7 rokov (kategória 40 - 125cm podľa výšky dieťaťa)Autosedačky v tejto kategórii môžete využívať od narodenia dostatočne dlho, aby ste si nemuseli za krátky čas robiť starosti s kúpou ďalšej autosedačky. Prečo si vybrať práve naše autosedačky? Bezpečnosť na prvom mieste: Naše autosedačky sú navrhnuté s ohľadom na najnovšie bezpečnostné normy, aby vaše dieťa bolo vždy v bezpečí počas jazdy. Pohodlie pre vášho malého pasažiera: Ergonomický dizajn a pohodlné materiály zabezpečujú príjemný zážitok pre vaše dieťa aj na dlhých cestách. Štýlový dizajn: Naše autosedačky sú nielen funkčné, ale aj štýlové. Vyberte si z rôznych farieb a dizajnov, aby sedačka dokonale zapadla do interiéru vášho auta.


Všetky kolekcie v kategórii: Autosedačky pre deti od narodenia do cca 7 rokov (kategória 40 - 125cm podľa výšky dieťaťa)