BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Autosedačky pre deti od cca 7 do 12 rokov (kategória 125 - 150cm podľa výšky dieťaťa)Pri väčšom dieťati iste oceníte praktickú autosedačku, ktorú sa ľahko demontuje, keď veziete iba dospelých a tiež vám zbytočne nezaberie v kufri veľa miesta. Objednajte si teraz a poskytnite svojmu dieťaťu najlepšiu možnú ochranu a komfort počas jazdy! Sledujte našu webovú stránku a objavte aktuálne akcie a zľavy, ktoré vám umožnia kúpiť výbornú, kvalitnú, bezpečnú autosedačku v tej, pre vás, najvýhodnejšej cene.


Všetky kolekcie v kategórii: Autosedačky pre deti od cca 7 do 12 rokov (kategória 125 - 150cm podľa výšky dieťaťa)