BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Chodítka pre prvé krôčkyChodítka majú nezastupiteľné miesto ak chcete, aby sa vaše dieťatko bez zbytočných zranení a pádov mohlo samo učiť bezpečne chodiť. Často sa prezentujú mylné informácie, že chodítko núti dieťa chodiť a preto nemusia byť prospešné. Nie je to tak, pretože výška chodítka na nastavuje tak, aby sedačka bola nižšie a slúžila na oddych - ale keď dieťa vstane, kráča samo a chodítko mu poskytuje iba ochranu pred pádom na zem. Chodítko je bezpečnostný prvok a ak v ňom dieťa nestrávi celý deň, môže byť zdrojom nových podnetov a veľkej zábavy bez zbytočných zranení pádom.


Všetky kolekcie v kategórii: Chodítka pre prvé krôčky