BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

Perinky a vankúšePerinky a vankúše pre deti sú vyrobené z antialergických materiálov, dajú sa dobre udržiavať v čistote a sú veľkosťou vyvinuté tak, aby vyhovovali aj najmenším deťom. Sú vyrobené na Slovensku zo 100% bavlny. Bavlna je jemná, zdravotne nezávadná a šetrná k detskej pokožke. Tento prírodný materiál je pevný a trvácny, takže mu neprekáža ani časté pranie. Svoje vlastnosti si zachová naozaj dlho. Návliečky na perinku a vankúš sa zapínajú pomocou kvalitných gombíkov.


Všetky kolekcie v kategórii: Perinky a vankúše