BABYLAND je od roku 1991 garanciou kvalitných služieb pre obchody aj konečných spotrebiteľov.

Značky kočíkov, autosedačiek a ďaľšieho tovaru sú starostlivo vyberané ohľadom na kvalitu, funkčnosť a možnosť dlhodobého servisu.

Svetový výrobca JANÉ Group s exportom do 60 krajín, vplyvom na módne trendy, ale aj technickým výskumom v bezpečnosti autosedačiek, zdravotnej vhodnosti výrobkov pre novorodencov nie náhodou spolupracuje už vyše 25 rokov s našou spol. BABYLAND.

Pomôžeme vám zorientovať v problematike kočíkov, bezpečnosti v aute a nájsť pre vás optimálne riešenie.

Vyše 13 tisíc kvalitných fotografií tu znázorňuje iba také výrobky, s ktorými reálne pracujeme a dobre ich poznáme.

Vlastná výroba fusakov a textilného príslušenstva k postieľkam vám navyše umožňuje získať slovenský produkt vo vysokej kvalite za priaznivú cenu.

RENOLUX Partner Vega
Kód:211
názor/otázka od Eva Sarlinova  
2013-11-23 17:42:27

Dobrý den, je možné zakúpiť na autosedacku Pegase Omega poistku na tyč opierky( umelohmotne červene U ) a poistku na pas ( červená spĺňa )?dakujem

BABYLAND: Dobrý den.Cervenú poistku na tyc opierky máme a jej cena je 1,66eura a poistku na pás momentálne nemáme. Viac info na tel.c. 02/43293911. Pekný den praje Babyland.


názor/otázka od Alena Mosná  
2013-05-12 07:53:18

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, či je možné dnes kúpiť nový poťah na autosedačku Renolux Partner Vega. Ak áno, čo to stojí? Ďakujem za odpoveď. mosná

BABYLAND: Dobrý deň. Poťah na autosedačku Renolux Partner Vega nemáme skladom a nedá sa ani objednať. Príjemný deň praje Babyland.


názor/otázka od Daniela Sarinova  
2011-02-04 09:47:10

Dobry den. Chcela by som sa informovat ,ci predávate aj potah na autosedacku Renolux Omega: HOUSTON REF.678320 a aká je cena. Dakujem.

BABYLAND: Dobrý deň. Predávame náhradne poťahy na autosedačku RENOLUX PEGASE OMEGA XL,RENOLUX TWIST N´GO, RENOLUX PARTNER VEGA farba- BORIS. Cena náhradneho poťahu 46,47 eur. Pekný deň.


názor/otázka od Barbora Alfoldyova  
2009-01-12 14:45:07

Dobry den. Prosim Vas, chcem sa spytat, da sa na autosedackach Renolux vymienat potah?Dakujem za odpoved Barbora

BABYLAND: Na niektoré typy máme náhradné poťahy, treba si zavolať na tel. číslo 02/43293911 a tam sa konkrétne informovať.


názor/otázka od Mata S.  
2008-08-26 13:34:12

Dobry den prosim Vas v com je rozdiel u autosedaciek Renolux, teda medzi Renolux Partner Vega UNI a Renolux Partner Vega okrem ceny? Dakuejm za skoru odpoved,pekny den Martina

BABYLAND: Rozdiel medzi týmito autosedačkami je v kvalite látky, Partner Vega má príjemnejšiu bavlnenú látku.